Hukuki Sorumluluk

Bu internet sitesindeki tüm bilgi ve içerikler T.C. Barolar Birliği meslek kuralları ve avukatların reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Paylaşılan bilgiler; reklam, hukuki görüş, tavsiye veya danışmanlık niteliği ve amacı taşımamakta olup, güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir.

Sitede yer alan tüm bilgiler, genel bir bilgilendirme amacı taşımakta, yazarların görüş ve tecrübelerini içermektedir. Bir avukattan yasal danışmanlık hizmeti almaksızın sadece bu sitedeki bilgilere dayanılarak kesinlikle hareket edilmemelidir. Hukuk bürosu ve makale yazarları, sitedeki bilgilerin tamamen veya bir kısmına dayanılarak yapılan işlemlerden, eylemlerden ve bunların sonuçlarına ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedirler.

Site içeriği bilgiler avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz. Sitede bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza e-mail vasıtasıyla soru yöneltilmesi, bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Bu sitede bulunan bilgiler, makaleler, büro logosu, Av. Erdem Cemil KARAVELİOĞLU'na ait olup, yazılı izni olmaksızın kesinlikle link oluşturulamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.